Płatności

Za swoje wymarzone zakupy swobodnie zapłacisz poprzez:

Przelew tradycyjny – po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu.
Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia – pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji.

Przelew natychmiastowy – po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Paynow, w którym wskażesz swój bank.
Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, a przeważnie trwa to jedynie kilka minut.
Po dokonaniu płatności w systemie, otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Paynow obsługiwany przez MBANK.

Obsługujemy płatności realizowane przy pomocy najpopularniejszych kart (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro).

Za pobraniem – za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier firmy DPD nie jest zobowiązany do wydawania reszty.